Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Alaska ***

Ocena uczestników:
(507 głosów)
Opis miejsca

Hotel Alaska ***

Region: TRYDENT-GÓRNA ADYGA, Folgarida

Hotel Alaska jest świetnie ulokowany w sercu Dolomitów Brenty, obok miejscowości Madonna di Campiglio. Zimą to idealne miejsce dla osób które chcą spędzić wakacje w Trydencie na nartach biegowych. Latem można wyruszyć na wycieczki w góry i cieszyć się pięknem natury i Parkiem Adamello. Przewodnik z Hotelu Alaska służy swoją pomocą w trakcie wycieczek. W Hotelu Alaska można znaleźć wspaniałą atmosferę i najlepszą obsługę.

Jednostki: 46.

Pokoje: wszystkie pokoje są elegancko umeblowane i wyposażone w jedną lub dwie prywatne łazienki, telewizor, suszarkę do włosów i telefon.

Restauracja: kuchnia lokalna, śródziemnomorska, wegetariańska i międzynarodowa, menu dla dzieci, grill, jedzenie bezglutenowe (na życzenie, należy wcześniej zamówić).

Udogodnienia: restauracja, bar, pomieszczenie na narty, wyposażenie sprzętu narciarskiego.

Relaks i rozrywka: centrum wellness z sauną, łaźnia turecka, strefa relaksu, mini klub, zestaw dla dzieci (łóżeczko dziecięce, łóżko, krzesełko), taras wypoczynkowy, tawerna dla narciarzy z DJ-em, duży ogród wraz z placem zabaw dla dzieci.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: 450 m.
Odległość od wyciągu narciarskiego: bezpośrednio przy stoku narciarskim

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry