Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Ai Pini ***

Ocena uczestników:
(197 głosów)
Opis miejsca

Hotel Ai Pini ***

Region: Trydent-Górna Adyga, Vigo di Fassa

Hotel- Restauracja Ai Pini jest typowo górskim obiektem położonym w panoramicznym i słonecznym miejscu. Hotel został ostatnio odnowiony i powiększony. Zimą można tu wspaniale spędzić czas na stokach narciarskich otoczonych przez zapierające dech w piersiach widoki i bezchmurne niebo. Wakacje w Dolomitach, wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa w 2009 roku, zagwarantują niezwykłe emocje: można odkrywać wspaniałą różnorodność stoków narciarskich, wszystkie są świetnie wyposażone w szybkie i nowoczesne ułatwienia.

Pokoje:30.

Pokoje: wszystkie sypialnie zawierają zestaw kosmetyków, suszarkę do włosów, lustro, darmowy dostęp do Internetu, telewizor, sejf, telefon.

Restauracja: jedzenie w Hotelu Ai Paini to prawdziwa przyjemność. Można spróbować potraw przygotowanych z wielką starannością przez wysoko wykwalifikowany personel, który cały czas polepsza i urozmaica potrawy. Szef kuchni zachwyca pysznymi i oryginalnymi potrawami przygotowanymi z najwyższą starannością które są podawane w formie bogatego bufetu. Przystawki: duży wybór sera produkowanego w dolinie, bogaty wybór mięs, duży wybór wędlin, szeroka gama warzyw przygotowana w kreatywny sposób, wyborne dania z ryb. Regionalne specjały z Trydentu i Dolomitów, jak również lekkie potrawy kuchni włoskiej i międzynarodowej,

Udogodnienia: Hotel Ai Pini oferuje restaurację, bar, pokój gościnny/czytelnię, salon telewizyjny, taras wypoczynkowy/solarium, sala do posiedzeń plenarnych (100 miejsc), przechowalnia na narty i buty narciarskie. Jest też garaż i duży parking do dyspozycji gości.

Wellness: sauna, łaźnia turecka, solarium, wanna z hydromasażem, dobrze wyposażona siłownia.

Relaks i rozrywka: codzienny program pozwoli na wzięcie udziału w różnorodnych ćwiczeniach począwszy od wczesnego ranka, z pewnością uprzyjemni pobyt.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: około 150 m
Odległość od wyciągu narciarskiego: ok. 50 m od stredy Ciampedile Catinaccio. Przystanek skibusa znajduje się naprzeciwko hotelu, umożliwia połączenie z wszystkimi ośrodkami w dolinie i każdego dnia pozwala na dotarcie do innego obiektu narciarskiego.

 

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry