Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Adler Family & Wellnes Clubresidence

Ocena uczestników:
(196 głosów)
Opis miejsca

Hotel Adler Family & Wellnes Clubresidence

Region: Trydent, Moena

Adler Family & Wellness Clubresidence- Hotel Resort jest idealnym miejscem w którym można spędzić wakacje w Val di Fassa. Jest świetnym miejscem dla dzieci, dzięki swojemu świetnemu położeniu kilka kroków od centrum miasteczka Moena, bezpośrednio przy strefie dla pieszych, przy placu zabaw dla dzieci w ogrodzie naprzeciwko wejścia do budynku i dzięki mini klubowi Kinny z pokojem do gier i dostępem do Internetu. Miejsce jest wprost wymarzone na odbywanie wypraw rowerowych. Posiada dużo ścieżek rowerowych i szlaków wycieczkowych wśród najpiękniejszych partii Dolomitów. Można tu również zaznać relaksu dzięki ekskluzywnemu centrum wellness Acqua Witalis.

Pokoje:24.

Hotel Formula: zakwaterowanie w Apartamencie Rodzinnym na 2/3/4 osoby, składa się z pokoju dwuosobowego, oddzielnego pokoju gościnnego z wersalką, prysznica, suszarki do włosów i balkonu. Pokój dla maksymalnie czterech osób.

Formula Residence: apartamenty wyposażone w suszarkę, telewizor z ekranem plazmowym, sejf, aneks kuchenny ze zmywarką i mikrofalówką.

B4: apartament który składa się z dwóch pokojów, z pokojem gościnnym i aneksem kuchennym, z wersalką, pokojem dwuosobowym z podwójnym łóżkiem lub dwoma oddzielnymi łóżkami, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, balkon.

T6: 3- pokojowy apartament z sześcioma łóżkami, pokój gościnny z aneksem kuchennym, wersalka, pokój dwuosobowy, sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, balkon.

Q7: 4- osobowy apartament z siedmioma łóżkami, pokój gościnny z aneksem kuchennym, wersalka, pokój dwuosobowy, dwie sypialnie z dwoma pojedynczymi łóżkami, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, balkon

Restauracja: śniadanie w formie aromatycznego i słodkiego bufetu.

Udogodnienia: recepcja, winda, garaż, pomieszczenie na narty i buty. Garaż i parking za dodatkową opłatą.

Relaks i rozrywka: Aqua Vitalis centrum SPA z odkrytym basenem dla dorosłych i dla dzieci, strefa relaksu, pokój do ćwiczeń, klub dla dzieci od 3 do 10 roku życia, pokój zabaw z tenisem stołowym.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: w centrum
Odległość od wyciągu narciarskiego: 3 km. Przystanek autobusu dla narciarzy naprzeciwko hotelu.

 

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry