Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Art & Park Union Lido Hotel

Ocena uczestników:
(186 głosów)
Opis miejsca

Komfortowy hotel 4* położony w kompleksie turystycznym Cavallino Treporti – jednym z największych w Europie

Położony w malowniczym nadmorskim parku, w dogodnej pozycji do zwiedzania Wenecji i nad samym morzem. Hotel został wyposażony komfortowo i z dużą uwagą. Doskonałe miejsce na rodzinne wakacje, odpoczynek ale też na organizację imprezy firmowej. Część pokoi i cała struktura jest dostosowana dla niepełnosprawnych.

 • 76 pokoi 2 osobowych (klimatyzacja, ogrzewanie, suszarka do włosów, telefon, minibar, TVSAT, obszerne i funkcjonalne łazienki, niektóre pokoje z wyposażonym balkonem, niektóre z wanną do hydromasażu)
 • 2 luksusowe suite ogrodowe z wyposażonym tarasem formującym zewnętrzny saloniki z widokiem na basen
 • 16 Eleganckich pokoi dwuosobowych , z wanną lub prysznicem, WC, suszarką do włosów, telefonem, TVSAT, minibar oraz ogrzewanie / klimatyzacja.
 • Suite Parkowa-położona na drugim piętrze z przepięknym widokiem, winda , duży pokój dzienny z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, ogrzewanie / klimatyzacja, telefon, 2 TVSAT, zmywarka, mikrofalówka, naczynia i sprzęty kuchenne, pościel.
 • 24 apartamenty położone w malowniczych willach szeregowych z ogródkami: pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 podwójne łóżka,taras , łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, ogrzewanie / klimatyzacja, telefon, 2 TVSAT, zmywarka, mikrofalówka, naczynia i sprzęty kuchenne, ekspres do kawy, pościel. Sprzątanie- codzienne, zmiana pościeli – cotygodniowa.
 • Obszerna sala konferencyjna – mogąca pomieścić 200 os., wyposażona w sprzęt Audio-Video i aparaturę nagłaśniającą.
 • Basen z ciepłą wodą i hydromasażem
 • Basen dla dzieci
 • Sala fitness ze sprzętem Technogym
 • Wyżywienie (obiado-kolacje)
 • Wyposażona plaża
 • Wellness
 • Obfity bufet śniadaniowy
 • WiFi gratis
 • 8 restauracji
 • 11 barów
 • 2 parki wodne
Galeria zdjęć

Okazje i rabaty
Art & Park Union Lido Hotel

Hotel 4* w kompleksie turystycznym Cavallino Treporti

Kompleks turystyczny położony w malowniczym Parku Turystycznym Cavallino-Treporti, zaledwie kilka kroków od Wenecji, jest wymarzonym miejscem do organizacji konferencji, prezentacji twojej firmy lub fascynującego wyjazdu integrującego twoich pr...
już od 750 PLN

Pakiety turystyczne w hotelu 4* w Parku Cavallino Treporti

Magiczna Wenecja Pakiet dla 2 osób: 3 noclegi w pokoju klasycznym dwuosobowym, śniadanie w formie bufetu 3 wejściówki do Marino Wellness Club - 1 masaż 30' Romantyczna Kolacja w Wenecji z transportem w obie strony Ubezpieczenie KL+NNw...
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

 1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
 2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
 3. do usunięcia danych;
 4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 6. do przenoszenia danych;
 7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Adres:
Cavallino Treporti ()

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry