Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Grand Hotel des Alpes ****

Ocena uczestników:
(167 głosów)
Opis miejsca

Grand Hotel des Alpes ****

Region: Trydent, San Martino di Castrozza

Grand Hotel des Alpes, ze swoją wieloletnią tradycją gwarantuje komfortową górską atmosferę i jest zlokalizowany w centrum San Martino di Castrozza. Miejsce to szczyci się tytułem „Perły Dolomitów”.

Oferuje wiele ułatwień i pomysłów na wspaniałe spędzenie dnia. To świetne rozwiązanie dla kogoś kto kocha naturę, sport i kulturę.

Jednostki: 49.

Comfort Rooms: wyposażone w osobną łazienkę, telewizor, telefon, suszarkę do włosów, mini bar (napoje płatne na stronie internetowej).

Family Room: takie samo wyposażenie jak Comfort rooms, ale składa się z pokoju dwuosobowego i jednego pokoju jednoosobowego, z jedną wspólną łazienką.

Superior Rooms: takie samo wyposażenie jak Comfort room ale większe.

Apartament: wyposażenie takie jak Superior rooms ale z garderobą.

Restauracja: każdego dnia inny wybór dań, kuchnia regionalna i międzynarodowa, specjały kuchni lokalnej.

Udogodnienia: restauracja, bar, pokój gościnny, pokój telewizyjny, pokój do grania w karty/czytelnia, pokój do gier z grami video, zespół animatorów dla dzieci (w wieku od 4 do 12 lat, zajęcia w ciągu dnia, poza hotelem w ‘Family Fun’), pomieszczenie na buty narciarskie i na narty, sejf, winda, parking.

Za dodatkową opłatą: garaż.

Relaks i rozrywka: mini basen, sala gimnastyczna, centrum fitness/relaksu z solarium (od 14 roku życia), sauna, łaźnia turecka. Za dodatkową opłatą: solariu UV, masaże i jacuzzi (tradycyjne lub dynamiczne), relaksująca ziołowa strefa, opalanie całkowite lub częściowe.

Club Card: ‘Not only snow’- ‘Nie tylko śnieg’ program z rozrywkami: spacery z przewodnikiem, narty z towarzystwem, zawody poza hotelem, musicale, kabaret, miniclub dla dzieci od 3 do 13 lat, mini basen, biosauna, łaźnia parowa, prysznic tropikalny, zimna mgła, strefa relaksu, sala do fitness kardio.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: w centrum
Odległość od wyciągu narciarskiego: 200 m od wyciągu Colverde. Przystanek skibusa do San Martino- strefy narciarskiej Passo Rolle w odległości 50 m.

 

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry