Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Golf Hotel ****

Ocena uczestników:
(187 głosów)
Opis miejsca

Golf Hotel ****

Region: TRYDENT, MADONNA DI CAMPGLIO

Hotel z wielowiekową tradycją, położony w pięknym miejscu niedaleko gór Brenta, w Campo Carlo Magno, w najbardziej zacisznej i panoramicznej okolicy Madonna di Campiglio. Położony w historycznym miejscu, pełen uroku, pamięta czasy Franciszka Józefa i Cesarzowej Sisi.

Jednostki: 109.

Superior Rooms: prywatna łazienka, telefon, suszarka do włosów, darmowa telewizja satelitarna, mini bar (napoje i przekąski płatne na stronie internetowej).

Executive Rooms: tak samo wyposażony jak Superior ale większy i z panoramicznym widokiem.

Deluxe Rooms: taki jak Executive tylko większy.

Junior Suite: taki jak Deluxe, ale większy i z panoramicznym widokiem.

Restauracja: smakołyki na wysokim poziomie, śniadanie które składa się z typowej lokalnej i krajowej kuchni oraz lunch w formie bufetu, kolacja na którą składa się menu z czterech dań, warzywa i deser w formie bufetu.

Ułatwienia: restauracja, bar z przygrywaniem na pianinie, pokoje gościnne, pokój telewizyjny, autobus do/z centrum Madonna di Campiglio, niestrzeżony parking.

Relaks i rozrywka: mini bar dla dzieci od 3 do 11 roku życia w stałych godzinach, za dodatkową opłatą wstęp do centrum wellness z sauną, fitness, basenem i wanną z hydro- masażem, zabiegi i masaże.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: około 1500 m.
Odległość od wyciągu narciarskiego: około 100 m od wyciągu Groste. Hotel bezpośrednio połączony ze stokiem narciarskim poprzez wyciąg narciarski.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry