Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Folgarida-Marilleva- dla miłośników nart

Ocena uczestników:
(5467 głosów)
Opis miejsca

Miejscowość Folgarida-Marilleva

Folgarida w lecie to malownicze miasteczko otoczone lasami Selva a w zimie jeden z ważniejszych ośrodków narciarskich Val di Sole (Doliny Słońca), odległa od Madonna di Campiglio o zaledwie 8 km. Latem to wymarzone miejsce na pieszą wycieczkę po jednej z licznych tras spacerowych, jazdę rowerem górskim, spływ kajakowy czy pontonowy; zimą, dzięki nowoczesnemu systemowi wyciągów tworzy olbrzymi ośrodek narciarski: Fogarida-Marilleva-Mezzana który jest jednym z najbardziej znanych centrów sportów l zimowych w Trydencie. Ośrodek położony jest pomiędzy masywami alpejskimi: Adamello Presanella, Ortles Cevedale i Dolomitami Brenty. To początek ogromnej trydenckiej karuzeli narciarskiej, trasy o łącznej długości ponad 150 km, liczne nowoczesne wyciągi, park śnieżne, punkty rekreacyjne i widokowe- wszystko to można objeździć z jednym karnetem narciarskim Skirama.

Marilleva to ośrodek narciarski i kompleks nowoczesnych hoteli wybudowanych przy samym wyciągu. Ze względu na dużą różnorodność tras zjazdowych, o różnej trudności, liczne szkółki narciarskie i śniegowe przedszkola jest to ulubiona meta dla młodych i rządnych wrażeń narciarzy oraz dla rodzin z małymi dziećmi.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry