Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Folgaria Post Hotel ****

Ocena uczestników:
(201 głosów)
Opis miejsca

Folgaria Post Hotel ****

Wysokość: 1164 m.n.p.m.
Odległość od wyciągów: 1 km.

Folgaria Post Hotel prowadzony przez Rodzinę Stuffi od XIX wieku, w ostatnich latach został odnowiony i zaliczony do kategorii 4*. Hotel znajduje się w samym centrum Folgaria, przy głównym deptaku miasta, ale z wygodnym wjazdem do prywatnego garażu. Najbliższe trasy narciarskie położone są zaledwie o 1 km, natomiast tylko 4 km dzielą go od ośrodka narciarskiego Folgaria. Przy hotelu zatrzymuje się darmowy skibus i pociąg narciarski. Hotel oferuje 31 eleganckie i komfortowe pokoje, wszystkie wyposażone z wielką dbałością,w stylu tyrolskim w drewniane meble, telewizor, minibar oraz łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków. Niektóre pokoje posiadają balkon, a inne mają widok na góry. Bezprzewodowy dostęp do Internetu jest bezpłatny.

Śniadanie serwowane jest w formie bufetu i składa się z potraw słodkich i pikantnych, w tym domowych produktów. Goście mogą spróbować dań kuchni lokalnej i międzynarodowej w hotelowej restauracji oraz spróbować wyśmienitych win w hotelowej enotece.

Na terenie ośrodka znajduje się też kryty basen oraz sauna, wejście do strefy Relaksu jest zawarte w cenie pobytu. Można zrelaksować się w centrum odnowy biologicznej z sauną na podczerwień, sauną fińską, łaźnią turecką, na ścieżce Kneippa oraz wannie z hydromasażem. Lekcje jazdy na nartach można zamówić w bezpośrednio w hotelu. Najbliższe pole golfowe znajduje się 1 km od hotelu.

Hotel zapewnia bezpłatny transport do okolicznych miejscowości. Miłośnicy rowerów górskich, w lecie mogą je bezpłatnie wypożyczyć

Hotel Folgaria Post to również wyśmienite miejsce do organizowania meetingów, kongresów i konferencji.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry