Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Folgaria – Alpe Cimbra

Ocena uczestników:
(1856 głosów)
Opis miejsca

Folgaria - logo

Folgaria, Lavarone i Luserna w Alpe Cimbra to jeden z najwspanialszych regionów narciarskich we włoskim Trydencie.

Przekonaj się o tym osobiście – przypnij narty i udaj się na szlak „Ski Tour dei Forti”, na który składa się aż 100 km tras o różnym stopniu trudności. Znajdziesz tutaj stoki odpowiednie zarówno dla nowicjuszy, jak i osoby pewnie śmigające na deskach – jednej lub dwóch.

Uwaga!- niemal wszystkie trasy objęte są systemem sztucznego naśnieżania!! Rozbudowana infrastruktura zapewnia szybki dojazd na stoki- bez marnowania cennego czasu na stanie w długich kolejkach.

Godne polecenia są łagodne nartostrady, bardziej zaawansowani mogą wybrać się na słynne szlaki narciarskie – Salizzona, Agonistica i Malga Laghetto.

Doskonałe miejsce na wakacje rodzinne, ponieważ jest to region bardzo przyjazny dzieciom – znajdują się tu liczne, przystosowane do podejmowania małych gości hotele, sześć szkółek tenisowych, przedszkole i park zabaw dla dzieci z grupą wesołych i wykwalifokowanych animatorów.

W centrum regionu znajdziecie komfortowe SPA, które pomogą zrelaksować się po narciarskim wysiłku.

Atrakcje Folgaria – Alpe Cimbra

Region dla miłośników sportów:

 • Trekking
 • Nordic Walking
 • Rowery górskie
 • Narty zjazdowe i biegów
 • Rakiety śnieżne
 • Golf
 • Parki śnieżne dla dzieci
 • Kryte lodowisko
 • Kryty basen

A dla wykwalifikowanych narciarzy FREE RIDE– czyli zjazdy poza wyznaczonymi trasami narciarskimi!!! Informacja o miejscach, gdzie taki zjazdy są dozwolone, nauka Free Ride na wszystkich poziomach w lokalnych szkołach narciarskich. Zainteresowanych prosimy o kontakt z naszym biurem. Proszę pamiętać, że źle przygotowany i samodzielny Free Ride może być niebezpieczny i mieć tragiczne skutki!!

Odkryjcie zakątki dziewiczej przyrody Wyżyny Folgaria Lavarone i Luserna, pedałując na rowerze górskim po licznych trasach, które mają swój początek przy Hotelu Seggiovia. Wyjątkowo proste i łatwo dostępne trasy przewijają się z trudniejszymi i bardziej wymagającymi szlakami, po których przebiegają trasy zawodów rangi międzynarodowej, takich jak GranBike, Megabike, 100Km dei Forti i 1000 Grobbe Bike.

Trasy narciarskie w okolicach Folgarii - Trentino - Włochy

W Folgaria znajduje się też wykwalifikowany ośrodek narciarski i szkółkę narciarską dla osób niepełnosprawnych i z problemami ruchowymi!!!

Zapraszamy do Folgaria, dla naszych klientów mamy zarezerwowane specjalne zniżki w szkółkach nafrciarskich, a jeżeli nie macie ochoty wieźć ze sobą sprzętu narciarskiego pomożemy wam wynająć go w koncesjonowanych wypożyczalniach.

Zakupy, atrakcje, dobra kuchnia i wino

Filiżanka mocnej czarnej kawy lub delikatne cappuccino z wyborną trydencką szarlotką to idealny zestaw na początek dnia. Podczas narciarskiego dnia nie zapomnijcie o degustacji wykwintnych dań na słonecznym tarasie jednej z górskich restauracji, bo to naprawdę wyjątkowe przeżycie. A po nartach?

Niespieszne zakupy w lokalnych sklepikach i butikach oferujących charakterystyczne dla regionu wyroby są obowiązkowym punktem programu podczas pobytu we włoskich Dolomitach. Popołudniu proponujemy aperitif lub lampkę wybornego wina przy akompaniamencie dobrej muzyki, a wieczorem składającą się z lokalnych potraw kolację zakrapianą odrobiną pochodzącego z regionu Trentino wybornego wina.

Bary winne, puby i piwiarnie to miejsca, które po nartach również odwiedzić trzeba koniecznie.
I jeszcze ostatnia, choć bardzo ważna sprawa! Nie ważcie się wracać do domu bez kawałka lokalnych specjałów: wędzonej szynki, sera Vezzena, słoika miodu, jabłkowego strudla, wina lub wyśmienitej brandy na zimne dni!

Galeria zdjęć
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

 1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
 2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
 3. do usunięcia danych;
 4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 6. do przenoszenia danych;
 7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry