Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Exclusive Hotel Casa Isabela

Ocena uczestników:
(14 głosów)
Opis miejsca

Luksusowy Hotel Casa Isabella

Hotel Casa Isabela  to zaczarowane miejsce zawieszone między przyrodą a historią. Mały zakątek świata, w którym wydaje się, że czas się zatrzymał, w którym możecie naprawdę zasmakować w Apulli.

Hotel położony jest na pograniczu regionów Apulia i Basilicata. Doskonałe miejsce do wypadowe do poznani aobydwu regionów, blisko: Taranto, Matery- światowej stolicy kultury 2019, Gioia del Colle, Noci, Martina Franca e Mottola, Massafra e Gottalie. Jeżeli lubicie morze, to doskonała location- położona między Morzem Jońskim i Adriatyckim!

Budynek hotelowy to dawny pałac książęcy, który zachował całą charakterystykę arystokratycznej rezydencji stworzonej przez historię jego murów połączoną z mądrą i funkcjonalną organizację przestrzeni.

Elegancko odnowione wnętrza oferują gościom spokój ciszę w sugestywnych, eleganckich i zabytkowych pomieszczeniach. Monumentalne schody prowadzą do salonów, korytarzy, korytarzy, tarasów o intymnej i zaczarowanej atmosferze, w których można spędzić chwile przyjemnego relaksu.

Otaczający budynek park będzie idealnym miejscem na spacer w zieleni, popijając aperitif w cieniu pięciu bujnych drzew i ciesząc się dźwiękami, kolorami i zapachami natury, które w Apulii przybierają niepowtarzalne i niepowtarzalne odcienie przez cały rok.

Pokoje

Casa Isabella oferuje swoim gościom 26 pokoi. Luksusowe, wyciszone pokoje, każdy w innym, unikalnym stylu zapewniają komfortowy pobyt i wypoczynek.  Zabytkowe elementy architektoniczne zostały umiejętnie połączone z nowoczesnością tworząc unikalną atmosferę.  Każdy pokój posiada prywatną łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów, szeroki wybór produktów kosmetycznych, klimatyzację, sejf, mini bar, telewizję satelitarną odpowiedniej wielkości do pokoju, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, gwarantowaną obsługę pokoju przez całą dobę.

Park i ogród

Casa Isabella jest otoczona wspaniałym dużym parkiem, który, niegdyś otaczał pałac książęcy, a dzisiaj hotel. Wspaniały pałacowy ogród ze starymi sosnami, eleganckimi klombami i marmurowymi ławkami, wysadzanymi drzewami alejami i latarniami z epoki. Ogrody oferują bezcenną oprawę każdej imprezy na świeżym powietrzu.

Pomyśl, że możesz przeżyć najpiękniejszy dzień swojego życia w tym zielonym zakątku, który oferuje zawsze nowe doznania, różne w zależności od pory roku! Ze względu na łagodny klimat Apulii ogrody są otwarte i piekne przez cały rok. W centrum ogrody położona jest zabytkowa altana, która może stanowić centrum wydarzenia z możliwością eleganckich dekoracji i spersonalizowanych aranżacji. Zanurzona w zieleni ogrodów jest idealnym miejscem do oświadczyn lub ceremonii ślubnej lub przyjęcia.

 

Ślub i wesele w Apulli –  Casa Isabela

Casa Isabella to idealne miejsce na organizację zaręczyn lub ceremonii ślubnej. Pałac, zbudowany przez księcia Duca Nicola de Sangro Grande di Spagna jako dar dla jego ukochanej małżonki jest doskonłą oprawą dla ceremonii ślubnych i wesela. Pełen profesjonalizm i doświadczenie personelu sprawi, że wasza uroczystośc będzie naprawdę nie zapomniana.

Główna brama prowadzi na sugestywny wewnętrzny dziedziniec, w jego głębi znajduje się mała kaplica w neapolitańskim stylu barokowym, zbudowana przez księcia Placido De ‘Sangro ku pamięci jego matki, Argentyny Caracciolo. W kaplicy można celebrować śluby cywilne.

W strukturze jest organizowana tylko jedna ceremonia dziennie, w celu zagwarantowania Nowożeńcom luksusu wyłączności.  Sam przebieg przyjęcia ślubnego jest skonstruowany zgodnie z naturalną scenografią pałacu:

W parku przygotowywany jest powitalny toast dla nowożeńców i eleganckie bufety z przekąskami znajdujące się w różnych zakątkach ogrodu lub w altanie. W Sali Jadalnej ustawione są stoły do ​​serwowania podczas obiadu lub kolacji pierwszego i drugiego dania. Majestatyczne kamienne sklepienia, kolumny i podłogi z epoki sprawią, że stoły będą wyglądały szczególnie i wyjątkowo uroczyście.

Chwila na deser w formie bufetu i tort weselny mogą znaleźć miejsce na starożytnym dziedzińcu lub w parku. Wszystkim towarzyszyć będzie muzyka rozrywkowa, tradycyjne pulijskie draże (kolorowe migdały z cukrem) i degustacje lokalnych wyrobów alkoholowych i wykwintnych cygar.

Na życzenie hotel zapewnia baby sitter i animacje.

Restauracja „I Granai”

„I Granai” to wykwintna restauracja Casa Isabella.  Wyrafinowane i komfortowe wnętrza, eleganckie stoły i magiczna atmosfera wnętrza restauracji i tarasu sprawiają, że każdy posiłek tutaj staje się ucztą. Warto wspomnieć, że restauracja położona jest przy samym ogrodzie i parku zabaw dla dzieci. Kuchnia jest wyspecjalizowana w tradycyjnej kuchni apulijskiej i międzynarodowej z lekką nutą gourmet. Doskonałe miejsce by skosztować prawdziwych południowowłoskich smakołyków. Tradycyjne dania apulijskie i włoskie oraz inspirowane międzynarodowymi propozycjami kulinarnymi zachwycą gości na obiad lub kolację z wyrafinowanymi smakami. Bogata i pełna lista win pozwoli zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Życzliwość i spontaniczność tych, którzy pracują w restauracji „I Granai”, pociągną za sobą uśmiech gości i chęć powrotu.

Godziny otwarcia resturacji:

Obiad: 12.30–14.30

Kolacja: 19:45 – 22:30

Zamknięcie: niedziela wieczorem, poniedziałek.

Konfernecje, szkolenia i imprezy firmowe

Casa Isabella to magiczne miejsce, aby zmienić lunch lub kolację z przyjaciółmi, rocznicę, urodziny lub spotkanie biznesowe w niezapomniany moment. Na zewnątrz, wielowiekowy park, w którym króluje przyroda, pozornie przypadkowe żwirowe ścieżki, kamienne siedzenia, starożytny most i fontanna w mozaikowej niecce są klasyczną scenerią dla bufetów, koktajli i aperitifów oraz tła idealny do zdjęć.

W zachodnim skrzydle, obok restauracji I Granai, znajduje się sala konferencyjna o pojemności 150 miejsc, gotowa na organizację spotkań, konferencji i seminariów.

 

Jak dojechać?
Exclusive Hotel Casa Isabela

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Adres:
Casa Isabella, c/o Palazzo Ducale 74017 Località San Basilio MOTTOLA (Taranto) Tel. +39 099 8866325 +39 099 8833224 Fax +39 099 8833256 e-mail: info@casaisabella.it
MOTTOLA (Taranto) (74017)

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry