Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Dolomiti Superski

Ocena uczestników:
(5670 głosów)
Opis miejsca

Dolomiti Superski

To najbogatsza propozycja narciarska Europie! Karnet narciarski obejmujący 12 regionów narciarskich, 450 wyciągów i ponad 1200 km. świetnie przygotowanych, obfitujących w śnieg tras narciarskich na terenie całych Włoskich Dolomitów.

Regiony Dolomiti Superski: Sellaronda ski tour, 12 kurotów narciarskich (Val di Fassa i Carezza, Trevalli, Val Gardena and Alpe di Siusi, Pan des Corones, Alta Badia, Arabba/Marmolada, Alta Pusteria, Val di Fiemme, Obereggen, San Martino di Castrozza/Passo Rolle, Vale Isarco, Civetta).

Informacje ogólne o cenach i promocjach Dolomiti Superski

Karnety można zakupić już w końcu listopda jednocześnie informujemy, że nie można mieć pewności, że wszystkie wyciągi będą działały od tej daty.

Dzieci 0-8 lat  mają prawo do darmowego karnetu narciarskiego (skipassa) na ten sam okres na jaki został zakupiony karnet towarzyszącej osoby dorosłej (1 os. dorosła- 1 dziecko). Karnet dziecięcy ma taką samą ważność i ten sam rodzaj co karnet, towarzyszącej dziecku, osoby dorosłej. Do zakupu wymagany jest dokument stwierdzający tożsamość dziecka i osoby towarzyszącej. Nie zapewnia się możliwości dokupienia karnetu dziecięcego do uprzednio zakupionego karnetu osoby dorosłej. Przewidziane są zniżki dla Juniorów i Seniorów.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Adres:
Str. Arnaria, 43
Passua B ( 39040 )

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry