Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Derby Club Residence

Ocena uczestników:
(219 głosów)
Opis miejsca

Derby Club Residence

Derby Club Residence to komfortowe apartamenty i spa położone w samym centrum Folgaria zaledwie kilka kroków od głównej ulicy i jej sklepów i restauracji.

Rezydencja jest urządzona w alpejskim stylu, posiada różne typy komfortowych apartamentów, mieszczących od 4 do 6/7 łóżek. Większość mieszkań posiada balkon lub duży tarasy, 5 mieszkań, bez balkonu, ale mają duże, panoramiczne okna. W każdym apartamencie jest odbiornik TV z płaskim ekranem, telefon i kuchenka mikrofalowa (prosimy o zamówienie w momencie rezerwacji). Na parterze ośrodka znajduje się czytelnia, wyposażony mini klub, tyrolski salon, sala gier oraz STREFA WELLNESS z jaskinią solną i jacuzzi, hydromasażem. Mini Klub z animacjami od 20/12 do 30/03 i od 27/06 do 30/08 oferuje dzienne i wieczorne programy dla całej rodziny. Bezpłatny dostęp do WI-FI z własnego komputera w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Dwa garaże i parking na zewnątrz posesji gwarantuje jedno miejsce parkingowe na mieszkanie. Z garażu można dotrzeć do wnętrza recepcji za pomocą 2 wind. Osobne pomieszczenie na narty i rowery dla gości.

Residence jest otoczony dwom terenami zielonymi w których mieści się ogród z miejscem zabaw dla dzieci oraz solarium.

Zaledwie 5 minut od ośrodka położone jest kryte lodowisko- Palaghiaccio, 1 km. dzieli go od pola golfowego (18 dołków). Dojazd na stoki jest łatwy dzięki darmowemu skibusowi, który zatrzymuje się 50 m. od hotelu – ośrodek narciarski Costa i Francolini oddalony jest od hotelu zaledwie o 1 km.

Hotel rodzinny: wiele usług dla dzieci na wakacje!

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry