Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Cortina d’Ampezzo

Ocena uczestników:
(235 głosów)
Opis miejsca

Cortina D’Ampezzo

Cortina d’Ampezzo – królowa Dolomitów – miejsce tradycyjnego wypoczynku zimowego międzynarodowych VIP-ów. Znajdziecie tutaj nie tylko wspaniale przygotowane stoki narciarskie, ale również najelegantsze sklepy w całych dolomitach i luksusowe hotele. Wszystko otoczone Dolomitami- wpisanymi za swoje walory na listę Dziedzictwa Ludzkości UNESCO.
12 malowniczych górskich kurortów, 151 km. tras narciarskich, trasy rowerowe, szlaki dla miłośników wspinaczki i wędrówek wysokogórskich, wyciągi czynne cały rok, 56 schronisk w których można wypocząć i posilić się miejscowymi specjałami po dniu spędzonym na świeżym powietrzu. Doskonałe miejsce na wakacje z rodziną.
To również wymarzone miejsce na romantyczny ślub lub miesiąc miodowy!!

Od 1956 roku, od czasu zimowych igrzysk olimpijskich które po raz pierwszy były transmitowane przez telewizję, narty i sport zawsze kojarzone były z Cortiną.
Różnorodność stoków narciarskich, jedyna taka na świecie, stoki mają trzy strefy:

 1. Faloria, Cristallo, Mietres; 30 km świetnie wyposażonych tras, duma i radośś naszych tras narciarskich.
 2. Tofane: wspaniałe, czerwone i czarne wymagające stoki, takie jak legendarny Canalone, Vertigine Bianca czy Olimpia. To tu co rok odbywa się Puchar Mistrzostw Świata Kobiet.
 3. Lagazuoi i 5 Torri: klasyfikacje od prostego do średniozaawansowanego.

W tej okolicy można używać dwa rodzaje karnetów narciarskich: Valley Ski pass (Cortina d’Ampezzo, San Vito di Cadore, Auronzo i Misurina); i karnet narciarski Dolomiti SuperSki (na całe Dolomity).

Trasy narciarskie w okolicach Veneto

Marmolada

Marmolada (3342 m), Królowa Dolomitów, jest sławna wśród narciarzy ze względu na swoje strategiczne położenie pomiędzy najważniejszymi stokami narciarskimi. Kilometry białych stoków, śnieg leży tam od późnej jesieni do późnej wiosny. Zawsze można liczyć na wspaniały śnieg i oddać się rozrywkom sezonu: jeździe na nartach po zboczu, narciarstwu przełajowemu, snowboardowi, jeździe na skuterach śnieżnych i wspinaczce podczas lodowych wypraw na rakietach śnieżnych, sugestywnym spacerom z pochodniami lub po prostu relaksie z przyjaciółmi przed kominkiem z kieliszkiem słynnej „grappy”. Dostępne są karnety narciarskie Dolomiti SupeSki i Arrabba/Marmolada.
Sezonowe karnety są dostępne podczas pobytu zimą, całodniowe karnety narciarskie są dostępne w trakcie pobytów kilkudniowych.

 

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

 1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
 2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
 3. do usunięcia danych;
 4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 6. do przenoszenia danych;
 7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Adres:
Cortina d’Apmezzo, Borca di Cadore, Arabba ()

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry /* */