Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

The Club Village & Hotel Spiaggia Romea

Ocena uczestników:
(299 głosów)
Opis miejsca

Luksusowy ośrodek wypoczynkowy położony nad Adriatykiem, na Lido delle Nazioni, sławnej plaży Emilii Romanii. Ośrodek otoczony jest prywatnym 15 hektarowym parkiem, z wewnętrznym jeziorem i prywatnym zagajnikiem sosnowym. Na klientów czeka 150 komfortowych pokoi i 78 nowych mieszkań, wszystko otoczone prywatnym parkiem z prawdziwym jeziorem, basenami i adriatycką plażą!! Doskonałe miejsce na beztroskie wakacje!

Usługi hotelowe:

 • 3 Baseny otoczone dużą strefą wypoczynkową: basen o wymiarach olimpijskich, basen relaksacyjny i Laguna basen, o maksymalnej głębokości 40 cm, podłogi gumowe, zjeżdżalnie, tunele.
 • SPORT: Boisko piłki nożnej, siatkówki plażowej, kręgielnia na świeżym powietrzu, łucznictwo, mini golf, basen olimpijski. – Stadnina – konie rasy Delta-Camarague – doskonałe do jazdy dla dzieci i dorosłych (za dodatkową opłatą)
 • Restauracja, klimatyzowana, składa się z sali głównej oraz dwóch jasnych werandami. Menu regionalne (wieczorki dla smakoszy), menu międzynarodowe. Śniadanie, obiad i kolacja serwowane w formie bufetu. Woda w cenie posiłków, zestawy dziecięce.
 • Pizzeria
 • Bar Centrale
 • Dyskoteka na świeżym powietrzu
 • Animacje dla dzieci
 • Centrum Wellness, w pobliskiej miejscowości, dodatkowa opłata
 • Mini Market, gdzie można zrobić zakupy: żywność, napoje, świeże produkty i wszystko co może się przydać na plaży
 • Sala konferencyjna: elegancka, przestronna, klimatyzowana, wyposażona w audio, wideo do projekcji na wielkim ekranie, WiFi.
 • Pralnia na monety
 • Usługi medyczne (na życzenie)i Pediatra (na życzenie i za dodatkową opłatą)
 • Baby sitter (na życzenie)
 • Bankomat
 • Prywatny parking strzeżony
 • Wypożyczalnia rowerów i rowery górskie
 • Apteka (1,5 km.)

Zwierzęta domowe:

Małe zwierzęta domowe dozwolone tylko w formule Wild Resort Hotel – Residence max. 2 na pokój; zwierzęta muszą być zgłoszone podczas rezerwacji.

 • DOG BEACH – czyli psia plaża nad jeziorem
 • ścieżka treningowa
 • zestaw powitalny
 • Treser

Zakwaterowanie:

HOTEL DEL PARCO

Hotel “Park”: 152 całkowicie odnowionych pokoi: ogród lub weranda, łazienka z prysznicem, mini lodówka, sejf, klimatyzacja, TV, telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel jest ekologiczny i zasilany przez baterie słoneczne.

HOTEL SUPERIOR

Superior Hotel: 14 pokoi dwuosobowych z możliwością dostawki, z tarasem, łazienka z prysznicem, klimatyzację, sejf, telewizor, telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

RESIDENCE OASI

Apartamenty dwupokojowe: 52 apartamenty na parterze z osobnym wejściem i tarasem, pokój dzienny z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą, sypialnia i łazienka z prysznicem. Wszystkie apartamenty wyposażone są w klimatyzację, sejf, telewizor oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Apartamenty trzypokojowe (nowość z 2013): 26 apartamenty na pierwszym piętrze z osobnym wejściem i tarasem, pokój dzienny z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą, pokoju dwuosobowym, sypialnia i łazienka z prysznicem. Wszystkie apartamenty wyposażone są w klimatyzację, sejf, telewizor oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Galeria zdjęć

Okazje i rabaty
The Club Village & Hotel Spiaggia Romea

już od 1740 PLN

7 dni w delcie Padu - The Club Village & Hotel Spiaggia Romea

Hotel del Parco lub Superior Pakiet zawiera: 7 nocy w Hotelu del Parco lub Superior pełne wyżywienie ubezpieczenie NNW+BP+KL Cena już od. 1940,00 PLN za os. Residence Oasi Pakiet zawiera: 7 nocy w Residence Oasi pełne wyży...
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

 1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
 2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
 3. do usunięcia danych;
 4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 6. do przenoszenia danych;
 7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Adres:
Comacchio ()

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry