Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Club Hotel Alpino

Ocena uczestników:
(189 głosów)
Opis miejsca

Club Hotel Alpino

Położenie: 1168 m.n.p.m.
Odległość od tras narciarskich: 1500 m.

Club Hotel Alpino jest położony w centrum Folgarii, to hotel historyczny miasta, został otwarty w 1902 i od ponad 100 lat prowadzony przez tą samą rodzinę. W hotelu jest kryty basen oraz jacuzzi na świeżym powietrzu (od grudnia do 16 marca), sauna i ogród z solarium oraz centrum Beauty oferujące zabiegi relaksujące i estetyczne. Restauracja oferuje szeroki wybór dań trydenckiej kuchni, a bogato zaopatrzona enoteka jest prawdziwym kąskiem dla znawców win tyrolski, trydenckich i włoskich. W hotelu organizowane są też wycieczki z wykwalifikowanymi przewodnikami

Pokoje:

 • 55 dwuosobowych
 • 5 pojedynczych
 • 10 trzyosobowych
 • 3 pokoje czteroosobowe (2+2)
 • 3 suite (2+2)

Wszystkie pokoje(55), wyposażone są w TV SAT, telefon, sejf, suszarkę do włosów, prywatną łazienkę, możliwość połączenia 2 pokoi- tworząc wygodny pokój rodzinny. Suite i apartamenty złożone są z sypialni z podwójnym łóżkiem, pokoju dziennego, mini baru, balkonu lub tarasu. Możliwość zamawiania śniadań do pokoju (tylko śuite, informacja podczas zamawiania).

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

 1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
 2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
 3. do usunięcia danych;
 4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 6. do przenoszenia danych;
 7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry