Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Centro Vacanze Veronza

Ocena uczestników:
(156 głosów)
Opis miejsca

Centro Vacanze Veronza

Region: Trydent, Cavalese

Obiekt jest idealnym miejscem na odpoczynek na łonie natury. Położony w słonecznym miejscu, dominuje w Val di Fiamme (Dolinie Płomieni) ze swoim panoramicznym widokiem na Dolomity. Został stworzony przez Hotel Veronza i przez Veronza Clubresidence, wewnętrznie połączony i umeblowany w typowym trydenckim stylu.

POKOJE: 30 pokojów, 150 apartamentów.

Hotel Formula: zakwaterowanie w: Standard rooms z mansardą na dachu, 1- 3 osobowy z osobną łazienką, telefonem, telewizorem.
Mini apartament dla 2- 4 osób, apartament z jednym pokojem, pokój gościnny z przesuwanymi drzwiami, balkon.
Apartament rodzinny dla 4- 7 osób, trzy- pokojowy apartament, pokój gościnny z dwuosobową wersalką i jednoosobowym łóżkiem, sypialnia z łóżkami piętrowymi, pokój dwuosobowy, łazienka, umeblowany balkon.

Residence Formula: zakwaterowanie w apartamentach wyposażonych w aneks kuchenny, telefon i telewizor (telewizja płatna).

M4 Antresola: 2-4 łóżka, pokój gościnny z podwójną wersalką, sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami oddzielone od gościnnego pokoju ciemną zasłoną.

M4: studio z czterema łóżkami, pokój gościnny z dwuosobową wersalką, łóżko piętrowe oddzielone od pokoju gościnnego przesuwanymi drzwiami, balkon.

M6: antresola z sześcioma łóżkami, pokój gościnny z aneksem do gotowania i dwuosobową wersalką, jeden pokój dwuosobowy z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi łóżkami oddzielonymi drewnianymi drzwiami.

T6: trzypokojowy apartament, 5- 6 łóżek, pokój gościnny z dwuosobową wersalką, pokój dwuosobowy, sypialnia z łóżkami piętrowymi, umeblowany balkon.

Restauracja: śniadanie w formie bufetu, lunch i kolacja złożone z potraw kuchni włoskiej i typowych specjałów, sałatki i deser w formie bufetu.
Na życzenie: potrawy specialne lub dietetyczne.
Raz w tygodniu: gala w formie uroczystej kolacji złożonej z typowych trydenckich potraw. Drinki (w karafce) zawierają: wino, Coca- Colę, sok pomarańczowy, ice tea, sok jabłkowy. Do tego woda mineralna. Czas na herbatę od 16:30 do 17:30: herbata, kawa, ciastka.
Za dodatkową opłatą pizzeria i bar.

Udogodnienia: restauracja, hall, strefa relaksu, pokój gier, pokój telewizyjny, pomieszczenie na narty i buty narciarskie, darmowy skibus na stoki.
Za dodatkową opłatą pralnia i suszarnia na monety, garaż.

Relaks i rozrywka: powitalny koktail, rozrywka z całodniowym planem, turnieje na krytym basenie, taras wypoczynkowy, teatr, maskotka KINNY w klubie dla dzieci od 3 do 10 lat z możliwością jedzenia obiadu z grupą animatorów, plac zabaw dla dzieci, pokój do ćwiczeń; darmowy wstęp do salonu piękności w centrum wellness Aquavitalis (należy do Vitanova Club) i korzystanie z sauny, łaźni parowej, strefy relaksu. Za dodatkową opłatą: zabiegi upiększające, pakiet relaksacyjny, solarium UVA, wanna z hydromasażem.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: 2 km od Cavalese.
Odległość od wyciągu narciarskiego: 2,5 km.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry