Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Boutique Hotel Orso Grigio ****

Ocena uczestników:
(88 głosów)
Opis miejsca

Boutique Hotel Orso Grigio ****

San Candido

San Candido jest stolicą regionu Alta Pusteria miastem o bogatej i fascynującej przeszłości. Dzisiaj to znany kurort turystyczna, popularny w lecie wśród miłośników gór i dobrze znany wytrawnym narciarzom. W San Candido kultura włoska miesza się z austriacką tradycją, centrum miasteczka zamknięte dla ruchu samochodowego sprawia wrażenie dużego salonu pełnego barów, sklepów, restauracji.

Boutique Hotel Orso Grigio ****

Hotel Orso Grigio **** to jeden z najstarszych hoteli w całym regionie alpejskim, potwierdzony w dokumentach już w 1462 r. W 2012 świętowali 550 nieprzerwanej działalności!!! Obecnie to niewielki, przytulny i elegancki wyposażony w stylowy sposób, który doskonale nawiązuje do przeszłości, ale zapewnia nowoczesne wygody. W tym tradycyjnym alpejskim hotelu już od początku swojej działalności przywiązywano ogromną wagę do doskonałej kuchni. Dzisiejsza kuchnia to królestwo Chefa Cosimo Chirico, który pracował w prestiżowych restauracjach (odznaczonych gwiazdkami Michelin), ale przedłożył wielkie światowe hotele nad piękno San Candido i dyryguje kuchnią w Hotel Orso Grigio już od wielu lat. Piwnica i wina w niej zgromadzone są z kolei osobistą pasją właściciela hotelu, który od ponad dekady osobiście dobiera wina i organizuje regularne degustacje. Lista win hotelu oferuje ponad 260 wyśmienitych etykiet.

Okazje i rabaty
Boutique Hotel Orso Grigio ****

już od 4990 PLN

Wakacje enogastronomiczne w San Candido

Kuchnia Tyrolska - wyjazd enogastronomiczny San Candido Zapraszamy Państwa na niesamowite wakacje- przepiękna miejscowość w Górnej Adydze, uroczy hotel, wyśmienita kuchnia, wykwintne wina, lekcje gotowania tradycyjnej tyrolskiej kuchni w samym...
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry