Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

BOMBONIERY ŚLUBNE

Ocena uczestników:
(89 głosów)
Opis miejsca

PREZENTY ŚLUBNE I BOMBONIERY

Podziękuj swoim gościom we włoskim stylu. Podaruj im na końcu przyjęcia tradycyjne włoskie bomboniery.  Doskonały upominek na śluby, rocznice, komunie, chrzty, ale też by uczcić inne ważne dla was Wydarzenia, ale także nietuzinkowy prezent z Wenecji.

Wyrafinowane i ozdobne bomboniery, w pełni personalizowane są idealnym prezentem dla waszych gsoći, który pozwoli im zapamiętać Wasze Wielkie Wydarzenie.
Ogromna dbałość o szczegóły, ponad 40 lat doświadczenia, bardzo wyskoiej jakości materiały. Artystyczne pakowanie. Oferta w pełni personalizowana.

W sklepie, w samym sersu Wenecji (możliwe jest też zamówienie online)  znajdziecie szeroki asortyment upominków: od wyrobów ze szkła, srebra, kryształów i porcelany po wyborną czekoladę najbardziej prestiżowe marki włoskie i zagraniczne oraz liczne produkty marki Thune.

   

Jak dojechać?
BOMBONIERY ŚLUBNE

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Adres:
5235, S. Marco
Venezia (30124 )

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry