Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Antyczny Hotel Stella D’Italia ***

Ocena uczestników:
(234 głosów)
Opis miejsca

Antyczny Hotel Stella D’Italia ***

Odległość od wyciągow 1 km.
Wysokość 1164 m.n.p.m.

Dbałość o szczegóły, poświęcanie uwagi potrzebom klientów oraz pasja dla dobrej kuchni to elementy, które sprawiają iż atmosfera Antycznego Hotelu Stella d’Italia jest taka gościnna i przytulna. Historyczny hotel, odnowiony w 2013 roku przez rodzinę Angelini, położony jest w pieszym centrum miasta, w odległości zaledwie 2 km od wyciągu narciarskiego i od pola golfowego z 18 dołkami, które są łatwo osiągalne dzięki kursującemu skibusowi, lub pociągiem.

Hotelowa Restauracja

Restauracja oferuje potrawy gotowane przy użyciu świeżych składników, produktów pochodzących z naszego terytorium oraz robionego przez nas makaronu. W naszym menu znajdziecie tradycyjne potrawy z Trentino i nie tylko, opracowane w celu zaspokojenia każdego gustu. Na śniadanie oferujemy Państwu bogaty bufet z pieczonymi w domu ciastami, wędliną oraz lokalnymi serami. Na kolację natomiast wspaniałe pierwsze i drugie dania oraz desery, akompaniowane przez starannie wybrane przez nas wina.

Wellness

Dla jak najlepszego zakończenia dnia podarujcie sobie momenty czystego relaksu w naszym centrum odnowy biologicznej wyposażonym w saunę, łaźnię parową, mini basen z hydromasażem Jacuzzi® . W recepcji oczekują na Was miękkie szlafroki i wygodne kapcie. Wstęp wyłącznie dla osób pełnoletnich. Płatne dodatkowo: 10,00 € za os. dorosłą.

Usługi Hotelowe

 • 44 pokoje dla niepalących, różnego typu
 • Darmowe Wi-Fi w ogólnie dostępnych przestrzeniach
 • Restauracja i bar
 • Wellness
 • Sala TV z ekranem 50′, oraz czytelnia
 • Naturalnie uprawiany ogród kwiatowy i warzywny
 • Obszerny parking
 • Darmowy Skibus zimowy

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

 1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
 2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
 3. do usunięcia danych;
 4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 6. do przenoszenia danych;
 7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry