Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Alta Valtellina

Ocena uczestników:
(4985 głosów)
Opis miejsca

ALTA VALTELLINA

Alta Valtellina to Zimą, tereny narciarskie takie jak Bormio, Livigno, Santa Caterina Valfurva i Valdidentro/San Colombano oferują różnorodne trasy narciarskie które potrafią zadowolić narciarzy na każdym stopniu trudności. Prawie 70 stoków narciarskich. Trasy które mierzą 230 km są idealnie pokryte śniegiem. Jest tam też 95 km przełajowych tras narciarskich.
Snowboarding, telemarking, freestyle, narciarstwo alpejskie, przejażdżki saniami, spacery na rakietach śnieżnych, Nordic walking, wyprawy na quadach, jazda na łyżwach- to wszystko jest możliwe w Alta Valtellina.

Są dostępne karnety Alta Valtellina i Regionak ski pass. Regionalny karnet narciarski to specjalny, sezonowy bilet, ważny tylko w regionie Lombardia. Można go kupić w dowolnym ośrodku narciarskim w Lombardii.

Szaleństwa na śniegu w Alta Valtellina

 • Magiczna woda – relaksuje ciało i umysł w Bormio, magiczna woda to świetny masaż.
 • Pociąg Bernina – czerwony pociąg wspina się do świata magii który w Alpach jest ukryty pod śniegiem. Niezapomniane widoki.

Livigno

Livigno malownicza miejscowość i znany kurort narciarski i popularny ośrodek wypoczynkowy w okresie letnim i zimowym, położony na wysokości 1816 metrów nad poziomem morza. Charakterystyką miasteczka są urocze drewniane domki położone w otoczeniu kolorowych w lecie ogródków. Kilka dni to za mało, by poznać wszystkie możliwości, że Livigno ma do zaoferowania. Znajdziesz rodzinną atmosferę, możesz posmakować regionalnych potraw w jednej z wyśmienitych restauracji lub schronisk. W lecie wymarzony teren na spacery (miłośnicy natury powinni odwiedzić Park Narodowy Stelvio), pojeździć na rowerze górskim (liczne trasy MTB oraz trasy Bikepark Motolino), lub oddać się wspinaczce. Livigno to również strefa wolnocłowa- więc znajdzie się coś również dla miłośników zakupów.

Valtellina / Livigno - trasy narciarskie i snowboardowe - italytravel24.com

Bormio

Bormio – miejscowość położona na wysokości 1225 metrów nad poziomem morza, rozciąga się w szerokiej dolinie, w samym sercu Alp, charakteryzuje się korzystnym klimacie, i jest otoczone szczytami łatwo dostępnymi pieszo. Miasteczko znane było już w starożytności ze względu na strategiczną pozycję topograficzną, korzystny klimat i lecznicze źródła. Wymarzone miejsce dla tych, którzy chcą spędzić kilka dni relaksu – wakacje w otoczeniu natury lub pod znakiem sportu. Bormio oferuje stacje wód termalnych, Park Narodowy Stelvio, rozległe tereny narciarskie, wspaniałe trasy rowerowe.

Trasy narciarskie i snowboardowe - Bormio Ski Area

 

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

 1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
 2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
 3. do usunięcia danych;
 4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 6. do przenoszenia danych;
 7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Adres:
Livigno, Bormio ()

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry