Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Alpine City Wellnes Hotel Dominik ****

Ocena uczestników:
(123 głosów)
Opis miejsca

Alpine City Wellnes Hotel Dominik ****

Region: Górna Adyga, Bressanone

Hotel Dominik jest eleganckim obiektem z parkiem nad brzegami rzeki Rienza. Znajduje się w typowym alpejskim miasteczku w sercu Bressanone w Południowym Tyrolu. Hotel ma bardzo romantyczną atmosferę, znajduje się w centrum ogrodów Rapp. Z daleka od zgiełku dnia codziennego, jest idealnym miejscem na relaksujące spacery, pełne przygód wycieczki w górach Valle Isarco, jak również na całodniowe jeżdżenie na nartach na górze Plose i w ośrodku narciarskim w legendarnych Dolomitach. Przygoda która uatrakcyjni pobyt to na pewno zwiedzanie średniowiecznego miasteczka Bressanone. W kilka minut można się znaleźć w historycznym centrum odnowionego Bressanone z jego wąskimi uliczkami, eleganckimi arkadami, stylowymi sklepami i barami.

POKOJE: 36.

Pokoje: wygodne i odpowiednio umeblowane; wyposażone w osobną łazienkę z suszarką do włosów, darmową telewizje satelitarną, telefon, radio, mini sejf, mini bar (napoje i przekąski płatne na stronie internetowej), dostęp do Internetu (za dodatkową opłatą na stronie internetowej).

Standard Rooms: około 21 metrów kwadratowych. Niektóre z podwójnym łóżkiem na poddaszu.

Studio Rooms: około 28- 32 metrów kwadratowych. Większe niż Standard room.

Deluxe Rooms: około 28- 42 metrów kwadratowych. Większe niż Studio rooms.

Restauracja: śniadanie w formie bufetu, soki i specjały; 4- daniowa kolacja z trzema różnymi menu, bufet z warzywami, deska serów i kolacja smakosza. Ciasta i ciastka od godziny 16:00 do 17:00.

Udogodnienia: restauracja, czytelnia i pokój gościnny, darmowy parking, autobus spod hotelu do wyciągu narciarskiego Plose od godziny 08:30 do 11:00, przystanek darmowego publicznego skibusa naprzeciwko hotelu, jeździ rano i po południu.
Za dodatkową opłatą: garaż.

Relaks i rozrywka: centrum wellness z krytym basenem i wanną z hydromasażem, strefa saun z sauną fińską, biosauną, łaźnia parowa, strefa relaksu z wodnymi łóżkami, do tego salon piękności oferujący szeroki wybór zabiegów upiększających i masaży. Strefa wellness zawiera też pokój do ćwiczeń z najnowocześniejszym sprzętem.

Brixen Card: umożliwia korzystanie z wszystkich środków transportu lokalnego, dzienne używanie karty 1 Plose na kolejkę linową (bilet powrotny), program z wyprawami wraz z przewodnikami organizowanymi przez Stowarzyszenie Turystyki Bressanone, dzienny wstęp (z wyjątkiem niedzieli) na kompleks basenów Acquarena, darmowy wstęp do 82 regionalnych muzeów.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: w centrum
Odległość od wyciągu narciarskiego: około 7 km, darmowy skibus naprzeciwko hotelu i bus hotelowy

Dodatkowo: cena zawiera wstęp do centrum wellness, popołudniową herbatkę (16:00- 17:00), kolację smakosza, Brixen card.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry