Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Albarella – prywatna wyspa w sercu Włoch

Ocena uczestników:
(169 głosów)
Opis miejsca

Albarella to prywatna wyspa położona w Parku Krajobrazowym Delty Padu, wymarzone miejsce na relaksujące Wakacje. Prawdziwa oaza dla lubiących kontakt z naturą, gdzie praktycznie nie istnieje zanieczyszczenie akustyczne. Wyspa jest połączona z lądem malowniczym mostem , ma 5 km długości i 1,5 m szerokości : 528 hektarów porośniętych wspaniałą śródziemnomorską roślinnością , ponad 2 mln drzew 150 różnych gatunków roślin.

Na wyspie znajduje się naturalne siedlisko , sarny , zająca, bażantów , jastrzębi , czapli, a 100 % powierzchni, zarówno lądowej jak I otaczające je wody, znajduje się pod ścisła ochroną.

Jednocześnie Albarella jest jednym z najbardziej eleganckich i wyposażonych kurortów na wybrzeżu adriatyckim.
Prywatność, spokój i bezpieczeństwo gości są chronione przez profesjonalną i dyskretną obsługę zapewniającą nadzór całą dobę. Wstęp mają tylko właściciele i goście, wyposażeni w kartę magnetyczną. Ruch kołowy na wyspie jest ograniczony: rowery są niekwestionowanymi królami drogi. Można też skorzystać ze specjalne zielonej kolejki, która łączy główne punkty wyspy lub wynająć wózek golfowy. W przypadku podróży samochodem obowiązuje limit 30 km na godzinę na całej wyspie.

W letnie wieczory można wybrać się do restauracji, pizzeria lub na liczne koncerty, imprezy tematyczne, zabawy dla dzieci i spektakle , dla miłośników nocnego życia jest klub nocny i dyskoteka w Klubie VIP na plaży. Na wyspie ważne miejsce zajmują też wydarzenia i imprezy kulturalne i sportowe. W miesiącach lipcu i sierpniu, przy pięknej weneckiej rezydencji Ca ‘ Tiepolo, organizowane są główne wystawy malarstwa i rzeźby antyków pokazy, spotkania z artystami, właścicielami znanych galerii, krytykami sztuki oraz licznymi fanami.

Na wyspie jest też port jachtowy z 455 miejscami do cumowania dla jednostek od 6 do 25 m.

Odległości do Albarelli

 • 29 km od Adrii
 • 31 km od Chioggia
 • 52 km od Rovigo
 • 63 km od Comacchio
 • 78 km od Padwy
 • 81 km od Wenecji
 • 97 km od Ravenny
 • 112 km od Ferrary

Atrakcje Albarelli

 • klub golfowy (18 dołków, 6130 m.kw., 72 par.)
 • wędkarstwo sportowe
 • rozwinięta sieć dróg rowerowych
 • regionalny Park Krajobrazowy Delty Padu
 • szkółka piłkarska dla najmłodszych prowadzona przez instruktorów FC INTER
 • centrum sportowe (łucznictwo, tenis, jazda konna, żeglarstwo i windsurfing, sporty, pływanie alternatywne)
 • 15 kortów tenisowych
 • bird watching
 • park zabaw
Galeria zdjęć

Okazje i rabaty
Albarella – prywatna wyspa w sercu Włoch

już od 1600 EUR

Śluby religijne na prywatnej wyspie w Delcie Padu - Albarella

Pakiet zawiera: Pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji Zamówienie daty ceremonii religijnej Zapewnienie zgody na zawarcie ślubu (nulla osta del matrimonio) Ofiara za kościół Ofiara dla polskiego celebranta Przygotowan...
już od 1590 PLN

Apartamenty i wille - Albarella Veneto

Oferujemy Państwu luksusowe wille i komfortowe mieszkania na ekskluzywnej zielonej wyspie Arbarelli. Nasze propozycje są bardzo zróżnicowane: wille z prywatnym basenem, wille pojedyncze, wille dwurodzinne, wille jednopoziomowe, domki szeregowe, m...
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

 1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
 2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
 3. do usunięcia danych;
 4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 6. do przenoszenia danych;
 7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Adres:
Albarella ()

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry