Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Alaska Club Residence

Ocena uczestników:
(432 głosów)
Opis miejsca

Alaska Club Residence

TRYDENT, FOLGARIA

Obiekt jest położony w spokojnym i słonecznym miejscu.

Jednostki: 32.

Apartamenty: wyposażone w aneks kuchenny, telefon, telewizor, balkon (oprócz B4 A). Niektóre apartamenty są usytuowane na parterze z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz.

Mono 2/4: pokój gościnny z kuchenką, miejscem na posiłki i składanym dwuosobowym łóżkiem, miejsce do spania z łóżkami piętrowymi, łazienka z prysznicem, telefon, balkon.

BILO 4 A: pokój gościnny z miejscem na posiłki, wersalka lub składane łóżko, jednoosobowa wersalka, kuchnia lub kuchenka, sypialnia, łazienka z prysznicem, telefon.

BILO 4/6 B: pokój gościnny z miejscem na posiłki i wersalką, kuchenką, dwuosobowym łóżkiem lub łóżkiem piętrowym, sypialnia, łazienka z prysznicem, telefon, balkon lub lodżia (oprócz apartamentu).

TRILO 4/6: pokój gościnny z miejscem na posiłki, kuchenka i wersalka, sypialnia z piętrowymi łóżkami lub pojedyńcze łóżko i dodatkowe łóżko w sypialni, sypialnia.

Udogodnienia: pokój telewizyjny, winda, sejf na recepcji, pomieszczenie na narty, parking. Za dodatkową opłatą: pralnia na monety.

Relaks i rozrywka: rozrywki dla dzieci od 4 do 10 lat, kryty basen, pokój gier z tenisem stołowym. Za dodatkową opłatą: sauna.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: w centrum.
Odległość od wyciągu narciarskiego: darmowy skibus w odległości 100 m.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry