Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

AL SOLE RESORT & CLUBRESIDENCE ***

Ocena uczestników:
(301 głosów)
Opis miejsca

AL SOLE RESORT & CLUBRESIDENCE ***

Region: Trydent, Canazei

Elegancki i wyrafinowany obiekt, kilka kroków od centrum Canazei, z mnóstwem sklepów dla tych którzy pragną odkrywać lokalną kulturę i kilka kroków od ścieżki rowerowej, idealne miejsce na długie spacery czy wycieczki rowerowe. Idealne miejsce również dla dzieci, dzięki pokojowi zabaw gdzie mogą spędzić radosne popołudnia z KINNY, maskotką mini klubu. Jeśli lubisz góry i sport, w Bal di Fassa możesz wziąć udział w bogatym programie wycieczek, organizowanym przez lokalną firmę APT (Biuro Informacji Turystycznej z Wenecji), z alpejskimi przewodnikami.

Pokoje:42.

Hotel Formula: zakwaterowanie w pokojach wyposażonych w telefon, sejf, telewizor LCD (telewizja płatna), suszarkę do włosów, prywatną łazienkę, balkon.

Standard Rooms: pokoje 1- 3 osobowe, pokoje dwuosobowe z możliwością dostawki trzeciego łóżka lub łóżka dziecięcego.

Family Suite: 2- 4 osobowe, zakwaterowanie w apartamencie dwuosobowym ze składanym łóżkiem, pokój dwuosobowy, prywatna łazienka.

Residence Formula: zakwaterowanie w apartamencie urządzonym w typowym, górskim stylu, wyposażonym w aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową, zmywarką, telefonem, telewizorem plazmowym, sejfem, suszarką do włosów, prywatną łazienką i balkonem.

B4 Superior: dwupokojowy apartament z czterema łóżkami, pokojem gościnnym z małym, dwuosobowym łóżkiem, pokój z podwójnym łóżkiem lub dwa łączone łóżka pojedyncze, łazienka z prysznicem, balkon. Widok na ogród od frontu.

B4 Prestige: pokój dwuosobowy z czterema łóżkami, pokój gościnny z małym łóżkiem, pokój z podwójnym łóżkiem lub dwa łóżka łączone, łazienka z wanną z hydromasażem, balkon i widok na ogród od frontu.

Udogodnienia: pomieszczenie na narty i buty narciarskie. Garaż za dodatkową opłatą.

Rozrywka i relaks: pokój zabaw, klub dla dzieci, centrum urody Aquavitalis z krytym basenem dla dorosłych, basenem Kinny dla dzieci, fitness, łaźnią parową i pokojem relaksu.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: w centrum
Odległość od wyciągu narciarskiego: zlokalizowany na drodze ze stoku narciarskiego z kolejki linowej Belvedere i 500 m od kolejki linowej Col dei Rossi.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry