Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Jachty i homeboats

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO PRZEŻYCIA PRZYGODY JEDYNEJ W ŻYCIU!!!

Wakacje w Home Boat

Homeboat to komfortowe łodzie dostosowane do mieszkania, które są napędzane silnikiem i łatwe w manewrowaniu, a ich prowadzenie nie wymaga specjalnej licencji. Jednostki są sprawne, skrętne, bezpieczne i o niewielkim zanurzeniu, dobrze nadają się do żeglugi na wodach śródlądowych: lagunach, jeziorach, rzekach i kanałach. Łodzie te są w pełni wyposażone do wygodnego życia na pokładzie (sypialnia, kuchnia, łazienka); w zależności od modelu, mają różną o powierzchnię (od 7 do 15 metrów długości) i mogą pomieścić aż do 12 osób. Wakacje na łodzi mieszkalnej to propozycja aktualna przez cały rok!

Wakacje na łodzi mieszkalnej to niezapomniany relaks zapewniający wypoczynek od ulicznego gwaru i bezpośredni kontakt z przyrodą, daleko od nerwowego rytmu miejskiego, dróg samochodowych, tylko Wy, woda, natura i piękne widoki. Terytorium Laguny Weneckiej i Delty Padu, zawsze było związane z transportem wodnym i koncentrowało się nie wzdłuż tradycyjnych dróg, ale kanałów, wakacje na łodzi pozwolą poznać ci ten świat, niedostępny innymi środkami komunikacji, odkryć kulturę i tradycję tych regionów. Na życzenie zapewniamy na pokładzie rowery do wycieczek indywidualnych. To wy jesteście kapitanami waszej łodzi i trasa wycieczek zależy od was! Rejs po malowniczych kanałach, piknik na łonie natury, wycieczka piesza lub rowerowa, słońce i morze nie zawiodą!

Jeżeli nie czujecie się na siłach sami prowadzić łódź możecie zamówić zawodowego szypera, który wam pomoże. W chwili przejmowania łodzi zostaniecie poinstruowani w jej obsłudze oraz razem ze szyperem wykonacie krótki rejs próbny ( instruktaż po angielsku lub niemiecku, polski tłumacz, tylko w wyznaczone dni, ewentualnie za dopłatą). Na życzenie zapewnimy Wam prywatny parking, transport z pobliskich lotnisk (Bologna, Wenecja, Wenecja-Treviso, Milano-Bergamo), możecie też zamówić u nas listę zakupów spożywczych, które będą na was czekały na pokładzie.

już od 2190 PLN

Trasy wycieczkowe i pakiety Home Boats

Region: Friuli, Wenecja,

Proponujemy Państwu poniżej najbardziej popularne trasy wycieczkowe, jakie można przepłynąć w Home Boats. Dla każdej wybranej trasy oferujemy instrukcję i mapy do nawigacji. LAGUNA WENECKA (z Chioggi do Altino, przez […]

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Zobacz nas w portalu Google Plus
Przewiń do góry