Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Zobacz nas w portalu Google Plus
wyszukaj w portalu italytravel24.com

Wyspy Eolskie – Vulcano – Hotel Aura

Ocena uczestników:
(19 głosów)
  • Hotel Aura
  • Łazienki hotel Aura Sycylia Włochy
  • Basen hotelu Aura Sycylia Włochy
  • Górskie krajobrazy Sycylia Włochy
  • Wysypy Eolskie, Sycylia, Włochy, Hotel Aura

Hotel 3* położony w centrum miejscowości Vulcano Porto na wyspach Eolskich, w oazie ciszy i spokoju, gdzie błękit morza miesza się z błękitem nieba, a nad wszystkim króluje romantyczny krater Vulcano, odległy zaledwie o 400 m. od plaż w Levante i Poniente, a 200 m od Porto di Levante, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego i Parku Zdrojowego. Hotel wybudowany i wyposażony w typowym stylu eolskim z obszernym ogrodem, basenem i prywatnym parkingiem. Składa się z 22 pokojów( 1 os., 2 os., 3 os., 4 os.), rodzinnej dwupokojowej suite. Wszystkie pokoje zostały wyposażone i urządzone z dbałością, każdy pokój jest inny: łazienka, taras, TV, mini bar, sejf, telefon, klimatyzacja i ogrzewanie (niezależne).

już od 2590 PLN

Wakacje na wyspach Eolskich

Oferta dla 2 osób. Pakiet obejmuje: 7 nocy w pokoju 2 os. klasycznym ubezpieczenie KL+NNW+BP CENA JUŻ OD 2590 PLN Za dodatkową opłatą: wycieczki fakultatywne - Wyspy Eolskie, wyżywienia Zapytaj operatora jak dojechać Cena obejmuje: ...
Imię i nazwisko*
Adres email*
Telefon*
Wyjazd od: Powrót przed:
Ilość dorosłych: Ilość dzieci:
Uwagi:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) w celu otrzymania propozycji ofertowej oraz na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez przez Venice Special Travel zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że mam prawo do wglądu do swoich danych, ich poprawianie, zarządzanie, zaprzestanie przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Oświadczam, że dane podaję dobrowolnie.

Region: Sycylia,
Miejscowość: Lentia
+48 91 884 62 77
+48 794 64 65 52
Darmowe połączenie Skype

Przewiń do góry