Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Valle Primiero

Ocena uczestników:
(99 głosów)

Dolina di Primiero

San Martino di Castrozza logo

Dolina Primiero rozciąga się wzdłuż potoku Cimon we wschodniej części Trentino, zaledwie 100 km. od Wenecji. Składa się z sześciu malutkich gmin: Fiera di Primiero, Imer, Mezzano, Siror, Tonadico i Mezzano, które położone są na różnych wyskościach (od 750 do 1450 m.n.p.m.) W lecie wszystkie gminy połaczone są regularnymi liniami autobusowymi (a w zimie wygodny skibuss dowozi narciaży na sławne stoki narciarskie: Passo Cereda i Passo Role (S.Martino di Castrozza). Dolina jest doskonałym miejscem na wypoczynek rodzinny, liczne parki zabaw, restauracje ze specjalnymi kącikami dla dzieci, duża różnica wyskości- pozwalająca na wybranie odpowiednich dla każdego wakcji- od łagodnych spacerów w lasach doliny po wspinaczkę wysokogórską. Restauracje Primiero słyną z wyśmienitej kuchni, a liczne agroturystyki i restauracje serwują wyborne miejscowe potrawy. Liczne festyny i odpusty dodatkowo uatrakcyjniają pobyt, najsławniejsza jest Sagra Desmontega, w ostanią niedzielę wrzea, kiedy to mieszkańcy w wesołym i malowniczym pochodzie świętują powrót stad z górskich pastwisk, sławne na całe północne włochy są również targi świąteczne i szopki z Siror. San Martino di Castrozza to najmniejsza miejscowość regionu, ale za to jest znana wszystkim wytrawnym narciarzom. Marzysz o białym szaleństwie na szczytach Dolomitów przyjedź do Primiero!! Malownicze i dobrze przygotowane szlaki narciarskie, park śnieżny dla dzieci, liczne wyciągi narciarskie.

San Martino di Castrozza

Trasy narciarskie - San Martino di Castrozza

Wysokość 1450 m n.p.m.
Szczyty (1450 m) dominują nad miastem, gęste drzewa i łąki, długa tradycja w turystyce, niezwykła atmosfera i ogromna narciarska karuzela: to sprawia że San Martino jest idealnym miejscem dla narciarzy i alpinistów. Tu można znaleźć niektóre z najlepszych tras w Dolomitach: takie jak Tognola Uno, stoki Cima Tognola, Diretissima (Najkrótsza) i Cristiana dla najlepszych narciarzy. Trasa Colverde jest nieco łatwiejsza, w ciągu dnia wyeksponowana na słońcu, w nocyu oświetlona. Idealne miejsce dla rodzin. Pra’ delle Nasse jest świetnym miejscem na szkółkę narciarską. Można tu używać dwóch karnetów narciarskich:Mapa tras narciarkich w San Martino di Castrozza karnet Valley Ski (trasa powyżej 60 km i 24 wyciągi narciarskie, dwie główne strefy: Carosello delle Malaghe i Passo Role; oprócz tego inne krótsze trasy: Colverde, Pra’ delle Nasse, Passo Cereda). Karnet narciarski Dolomiti SuperSki (można też jeździć obok resortu Bellamonte/Lussia (20 km od Bellamonte), Trevalli (18 km od Passo Valles) i Predazzo/Pampeago/Obereggen (Predazzo jest w odległości 15 km od San Martino di Castrozza). W Passo Rolle można też używać karnetu Valle di Fiemme.

Hotele w San Martino di Castrozza

Hotel Sporting Clubresidence & Relais Clubresidence

Region: Trydent, San Martino di Castrozza

Clubresidence Relais & Sporting jest u stóp gór San Martino Di Castrozza, obok szkółki narciarskiej i stoków. Obiekt oferuje zakwaterowanie bez wyżywienia i darmowy parking. W partnerskim hotelu, położonym w odległości 400 m, znajduje się klub dla dzieci i program rozrywkowy oraz centrum wellness i basen. Relais Clubresidence ma cichą i panoramiczną lokalizację, jest otoczony przez zielone łąki. Jest tu blisko do Parku Naturalnego Dolomiti Bellunesi i do stoków narciarskich Pra’ delle Nasse. Niedaleko znajduje się centrum San Martino.

Jednostki: relais 25, sporting 60.

Apartamenty: umeblowane w typowo górskim stylu z windą i wyposażone w aneks kuchenny, mikrofalówkę, telefon, sejf, telewizor, suszarkę do włosów.

M4 A Sporting: studio, 2- 4 łóżka, znajduje się z tyłu budynku, pokój gościnny z dwuosobową wersalką, kuchenką, miejscem do spania z łóżkami piętrowymi oddzielone drewnianymi, przesuwanymi drzwiami.

M4 3rd floor Sporting: studio, 2- 4 łóżka, takie samo wyposażenie co M4 A Sporting, znajduje się na trzecim piętrze, na poddaszu, na froncie budynku, wspaniały widok z okna.

B4 Sporting: dwa pokoje z czterema łóżkami, znajduje się na froncie budynku, piękny widok z okna (z wyjątkiem dwóch apartamentów znajdujących się z tyłu budynku), pokój gościnny z dwuosobową wersalką.

M3 Ralais: studio, 2- 4 łóżka, pokój gościnny z dwuosobową wersalką i łóżkiem polowym.

B5 Relais: dwa pokoje, 4- 5 łóżka, pokój gościnny z dwuosobową wersalką, kuchenka, pokój dwuosobowy i balkon (z wyjątkiem jednego apartamentu).

T6 Relais: trzy pokoje, cześć łóżek, pokój gościnny z dwuosobową wersalką i aneks kuchenny, pokój dwuosobowy, sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami lub łóżko dwuosobowe albo łóżka piętrowe, balkon (z wyjątkiem jednego apartamentu). Apartamenty na dwóch piętrach.

Udogodnienia: recepcja, wina, przechowalnia na narty i buty narciarskie, parking. Taras wypoczynkowy, ogród. Pralnia na monety, garaż.

Relaks i rozrywka: pokój do gier z tenisem stołowym, strefa dla dzieci. Do dyspozycji gości również: centrum wellness Acqual Vitalis z krytym basenem, sauną, łaźnią parową, solarium, strefa relaksu, mini klub dla dzieci w wieku 3- 10 lat w wyznaczonych godzinach.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: Sporting jest w centrum, Relais zaledwie 150 m dalej.
Odległość od wyciągu narciarskiego: Relais jest bezpośrednio na stoku narciarskim. Główna trasa narciarska jest zaledwie 600 m dalej i 800 m od głównych tras narciarskich, łatwo dostępne darmowym skibusem..

Grand Hotel des Alpes ****

Region: Trydent, San Martino di Castrozza

Grand Hotel des Alpes, ze swoją wieloletnią tradycją gwarantuje komfortową górską atmosferę i jest zlokalizowany w centrum San Martino di Castrozza. Miejsce to szczyci się tytułem „Perły Dolomitów”.

Oferuje wiele ułatwień i pomysłów na wspaniałe spędzenie dnia. To świetne rozwiązanie dla kogoś kto kocha naturę, sport i kulturę.

Jednostki: 49.

Comfort Rooms: wyposażone w osobną łazienkę, telewizor, telefon, suszarkę do włosów, mini bar (napoje płatne na stronie internetowej).

Family Room: takie samo wyposażenie jak Comfort rooms, ale składa się z pokoju dwuosobowego i jednego pokoju jednoosobowego, z jedną wspólną łazienką.

Superior Rooms: takie samo wyposażenie jak Comfort room ale większe.

Apartament: wyposażenie takie jak Superior rooms ale z garderobą.

Restauracja: każdego dnia inny wybór dań, kuchnia regionalna i międzynarodowa, specjały kuchni lokalnej.

Udogodnienia: restauracja, bar, pokój gościnny, pokój telewizyjny, pokój do grania w karty/czytelnia, pokój do gier z grami video, zespół animatorów dla dzieci (w wieku od 4 do 12 lat, zajęcia w ciągu dnia, poza hotelem w ‘Family Fun’), pomieszczenie na buty narciarskie i na narty, sejf, winda, parking.

Za dodatkową opłatą: garaż.

Relaks i rozrywka: mini basen, sala gimnastyczna, centrum fitness/relaksu z solarium (od 14 roku życia), sauna, łaźnia turecka. Za dodatkową opłatą: solariu UV, masaże i jacuzzi (tradycyjne lub dynamiczne), relaksująca ziołowa strefa, opalanie całkowite lub częściowe.

Club Card: ‘Not only snow’- ‘Nie tylko śnieg’ program z rozrywkami: spacery z przewodnikiem, narty z towarzystwem, zawody poza hotelem, musicale, kabaret, miniclub dla dzieci od 3 do 13 lat, mini basen, biosauna, łaźnia parowa, prysznic tropikalny, zimna mgła, strefa relaksu, sala do fitness kardio.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: w centrum
Odległość od wyciągu narciarskiego: 200 m od wyciągu Colverde. Przystanek skibusa do San Martino- strefy narciarskiej Passo Rolle w odległości 50 m.


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem http://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Region:
Adres:
San Martino di Castrozza ()
Maria Kunert
☎ +48 794 64 65 52
Darmowe połączenie Skype

office@italytravel24.com

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Zobacz nas w portalu Google Plus
Przewiń do góry