Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Zobacz nas w portalu Google Plus
wyszukaj w portalu italytravel24.com

Sycilia Baia degli Mulini – Erice Mare

Ocena uczestników:
(19 głosów)
  • SYCILIA BAIA DEGLI MULINI- ERICE MARE
  • Krajobraz - Baia Degli Mulini Erice Mare
  • Basen - Baia Degli Mulini Erice Mare - Sycylia
  • Wiatraki - Baia Degli Mulini Erice Mare - Sycylia Włochy

Luksusowy 4 -gwiazdkowy hotel powstały na terenie antycznej warzelni, najstarszej w całych Włoszech. Hotel zajmuje XVIII-wieczny budynek warzelni, otoczony zielonymi trawnikami i z przepięknym widokiem na morze, to wszystko nadaje miejscu niezapomniany urok.

W hotelu znajduje się również Muzeum Soli, z oryginalnymi, działającymi jeszcze urządzeniami.

Luksusowe wykończenie i wyposażenie ośrodka sprawiają, że nadaje się dla najbardziej wymagających klientów , idealny na relaksujące wakacje.

Doskonałe miejsce dla miłośników sportu: tenis, siatkówka plażowa, klub żeglarski (szkółka za dopłatą), kursy żeglarstwa, windsurfingu, kajakarstwa .

Hotel składa się z 2 luksusowych Apartamentów , 1 Junior Suite , 10 pokoje typu superior , 10 pokoi typu deluxe, ma prywatny basen oraz plażę. Ośrodek jest położony 3 km od centrum miasta Erice i 19 km od Trapani.

już od 3480 PLN

Wakacje w Erice Mare

Oferta dla 2 osób. Pakiet obejmuje: 7 nocy w pokoju 2 os. klasycznym Ubezpieczenie KL+NNW+BP CENA JUŻ OD 3480 PLN Cena obejmuje: Zakwaterowanie w pokoju 2 os. klasycznym Śniadanie Niezależna klimatyzacja i ogrzewanie Opłatę za...
Imię i nazwisko*
Adres email*
Telefon*
Wyjazd od: Powrót przed:
Ilość dorosłych: Ilość dzieci:
Uwagi:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) w celu otrzymania propozycji ofertowej oraz na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez przez Venice Special Travel zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że mam prawo do wglądu do swoich danych, ich poprawianie, zarządzanie, zaprzestanie przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Oświadczam, że dane podaję dobrowolnie.

Region: Sycylia,
Miejscowość: Erice
+48 91 884 62 77
+48 794 64 65 52
Darmowe połączenie Skype

Przewiń do góry