Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Romantyczne miasteczko Torri del Benaco

Ocena uczestników:
(46 głosów)

Torri del Benaco to romantyczna miejscowość położona nad Jeziorem Garda, niewielkie centrum historyczne, malowniczy średniowieczny port i zamek, wspaniała panorama, tworzą niezapomnianą atmosferę.wyjątkowo łagodny klimat sprzyjał od wieków uprawie drzewek cytrynowcy, na zapleczu zamku można podziwiać szklarnię cytrusową z XVI w.

Warto zobaczyć:

  • Zamek
  • Wycieczki stateczkami po jeziorze Garda
  • Nordenwalking
  • Wycieczki rowerowe
  • Werona 30 km.
  • Monte Baldo: kolejka linowa (z 90 do 1765 m.n.p.m., kabiny obrtowe, dostępna dla osob niepełnosprawnych), szlaki przyrodnicze po Monte Baldo (20 km.)
  • Parki rozrywkowe Gardy (ok. 30 km.): GardaLand, Zoosafari, Adecventura Park, SeaLife
już od 1320 PLN

Romantyczny hotel nad jeziorem Garda - Torri del Benaco

Hotel położony jest nad brzegiem jeziora, nad średniowiecznym portem i naprzeciwko XIV wiecznego zamku, w którym celebrowane są uroczystości ślubne. Budynek w którym mieści się hotel został wzniesiony w 1452 r, jako siedziba Kapinatu Jezio...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) w celu otrzymania propozycji ofertowej oraz na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez przez Venice Special Travel zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że mam prawo do wglądu do swoich danych, ich poprawianie, zarządzanie, zaprzestanie przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Oświadczam, że dane podaję dobrowolnie.

Miejscowość: Torri del Benaco
Maria Kunert
☎ +48 794 64 65 52
Darmowe połączenie Skype

office@italytravel24.com

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Zobacz nas w portalu Google Plus
Przewiń do góry