Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Zobacz nas w portalu Google Plus
wyszukaj w portalu italytravel24.com

Porreta Terme

Ocena uczestników:
(12 głosów)
  • Panorama Porreta Terme
  • Brakujący załącznik
  • Krajobrazy w okolicach Porreta Terme
  • Zima w Porreta Terme

Porretta Terme to miejscowość w prowincji Bolonia, położona w samym sercu Apenin.

Ośrodek termalny o bogatej historii i tradycji , oferuje wiele pomysłów dla tych, którzy chcą spędzić kilka dni relaksu, nie tylko korzystając z leczniczych źródeł, ale również dzięki sugestywnym trasom między okolicznymi jeziorami w pobliskich górach.

Lecznicze właściwości wód termalnych Porretta były znane od czasów starożytnych; źródła Leone, Donzelle, Marte i Bove są pochodzenia morskiego i bogate w minerały oraz wapń, magnez i siarczany, doskonałe do terapii aseptycznych i przeciwzapalnych. Źródła Puzzola, Galleria della Madonna oraz Porretta mają wysokie stężenie siarki, element użyteczne w leczeniu chorób związanych z układem oddechowym. Inne kuracje: sercowo naczyniowe, problemy ginekologiczne, artrosa i reumatyzm, choroby krążenia i problemy laryngologiczne, rehabilitacja. Wszystkie budynki i instalacje sanatoryjne są dostosowane dla osób z problemami ruchowymi.

Porretta Terme corocznie organizuje dwie ważne imprezy, na które przyciągają tysiące turystów , “Porretta Soul Festival”, poświęcony muzyce soul oraz „PorrettaCinema” festiwal filmowy, odwiedzany przez światowej sławy reżyserów, takich jak Ken Loach, Nikita Michałkow, Amos Gitai, Mario Monicelli i Marco Bellocchio.

Porretta to miejsce gdzie można wypocząć również zimą, dzięki niewielkiej odległości od jednego z najbardziej znanych ośrodków narciarskich w regionie Emilia Romagna il Corno alle Scale.

już od 2990 PLN

Relaks i Benessere - pobyty termalne w Porretta Terme

Pobyt w komfortowym hotelu , bezpośrednio połączonym ze Spa i centrum odnowy biologicznej - 12 noclegów dla 1 os. Pakiet obejmuje: 12 dni i 12 nocy Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym typu komfort Pełne wyżywieni (be napoi) Szlafrok fr...
już od 2190 PLN

Oczekujemy na dziecko - specjalna propozycja dla niej i niego

Pobyt w komfortwym hotelu, bezpośrednio połączonym ze Spa i centrum odnowy biologicznej - 2 noclegi dla 2 osób Pakiet obejmuje: Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym typu komfort Pełne wyżywienie (poza napojami) Szlafroki frotte podczas po...
już od 1689 PLN

Relaks w Porreta Terme

Oferta dla 2 osób Pakiet obejmuje: 6 nocy w mieszkaniu z pełnym wyposażeniem Ubezpieczenie KL+NNW+BP CENA JUŻ OD 1689 PLN...
Imię i nazwisko*
Adres email*
Telefon*
Wyjazd od: Powrót przed:
Ilość dorosłych: Ilość dzieci:
Uwagi:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) w celu otrzymania propozycji ofertowej oraz na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez przez Venice Special Travel zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że mam prawo do wglądu do swoich danych, ich poprawianie, zarządzanie, zaprzestanie przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Oświadczam, że dane podaję dobrowolnie.

Region: Emilia Romania,
Miejscowość: Porreta Terme
+48 91 884 62 77
+48 794 64 65 52
Darmowe połączenie Skype

Przewiń do góry