Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Zobacz nas w portalu Google Plus
wyszukaj w portalu italytravel24.com

Kompleks rezydencjalny Tindari Resort – Portorosa, Wybrzeże Tyrreńskie

Ocena uczestników:
(15 głosów)
  • Tindari Resort & Marina Beach Protorosa
  • Rezydencja w kurorcie Tindari Resort
  • Pokoje w Tindari Resort, Sycylia
  • Basen w rezydencji Tindari Resort, Sycylia, Włochy

Słoneczny, sycylijski kurort, jedno z najbardziej fascynujących miejsc wybrzeża, a w nim kompleks komfortowych, otoczonych bujną śródziemnomorską zielenią willi letnich, luksusowe Spa i centrum sportowe, prywatna plaża. Idealne miejsce na urlop, relaks i zabawę…

Elegancko urządzone apartamenty wyposażone są we wszystkie sprzęty i wygody, otoczone prywatnymi ogrodami lub posiadają obszerne tarasy, parking, TV, klimatyzacja i suszarka do włosów.

Wewnątrz ośrodka, goście mogą skorzystać z krytego basenu, sali konferencyjnej, sali telewizyjno-kinowej, Wi-Fi, baru, centrum fitness, restauracji, a od lipca do września, jest także możliwość skorzystania z bezpłatnych transferów.

To idealny punkt wypadowy do wycieczek na Wyspy Liparyjskie, do Taorminy lub na Etnę.
Obiekt znajduje się pomiędzy Tindari i Milazzo , w odległości zaledwie 30 km od portu Milazzo Mare, 160 km od lotniska w Katanii i 70 km od lotniska w Reggio di Calabria.

już od 1490 PLN

Wakacje w Portorosa

Oferta dla 2 osób Pakiet obejmuje: 7 nocy w mieszkaniu 1 pokojowym Ubezpieczenie KL+NNW+BP CENA JUŻ OD 1490 PLN Cena obejmuje: Klimatyzacja Opłatę za prąd, gaz, wodę Sprzątanie końcowe 1 komplet pościeli i ręczników Cen...
Imię i nazwisko*
Adres email*
Telefon*
Wyjazd od: Powrót przed:
Ilość dorosłych: Ilość dzieci:
Uwagi:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) w celu otrzymania propozycji ofertowej oraz na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez przez Venice Special Travel zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że mam prawo do wglądu do swoich danych, ich poprawianie, zarządzanie, zaprzestanie przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Oświadczam, że dane podaję dobrowolnie.

Region: Sycylia,
Miejscowość: Portorosa
+48 91 884 62 77
+48 794 64 65 52
Darmowe połączenie Skype

Przewiń do góry